контекстно-медійна реклама
Розробка рекламних оголошень в інтерактивному форматі та запуск кампаній у медійній мережі Google

КММ є групою партнерських веб-ресурсів пошукової системи, веб-майстри яких продали рекламне місце для демонстрації оголошень рекламодавців.

Це можуть бути:

1) розважальні, інформаційні та сайти новин;

2) відеоохостинги;

3) мобільні додатки і т.д

Коротше кажучи, контекстно-медійна реклама – це та, що демонструється у всіх місцях розміщення поза Google Пошуком.

У цьому випадку рекламна система Google Ads приймає рішення, показувати ваше оголошення конкретному користувачеві чи ні, ґрунтуючись на заданих параметрах націлення.

Які стратегії ми використовуємо для налаштування медійної реклами?


При відборі майданчиків для розміщення ми спираємось на декілька критеріїв:


1) Інтереси користувачів. Відвідувачі бачитимуть банери, тематика яких ідентична їхнім недавнім пошуковим запитам на різних веб-ресурсах;

2) Ключові слова. Оголошення виставляються лише на сайтах, які містять певний список ключових слів. В результаті, для користувача відтворюється контент, який збігається зі змістом порталу, що переглядається в даний момент;

3) Тематика майданчиків. КМС Google має певний список сайтів-партнерів. Така методика дозволяє охопити широку аудиторію з однієї чи кількох тем;

4) Списки ремаркетингу. Медійна реклама Google Ads є тим, хто раніше переходив на потрібний сайт. При цьому контент може відображатись на будь-яких веб-ресурсах.

Варто зазначити, що в контекстній рекламі трафік набагато холодніший, ніж у пошуковій. Реклама демонструється користувачам, які ще не ухвалили рішення про купівлю, а можливо – ще навіть не замислюються про купівлю чогось. Вони можуть просто цікавитись темою, яка стосується вашої сфери діяльності. Ваше оголошення та пропозиція, що міститься в ньому – це те, що “розігріває” користувача і перетворює його на зацікавленого покупця.

Хоча користувач у такій рекламі і холодний, проте ви можете звузити область розповсюдження реклами до своїх хлопців.


Для цього використовуються:

  • Показ за темами та ключовими словами, який налаштовується за допомогою контекстного націлення. На основі ключів та контенту на вашому сайті рекламна система автоматично підбере максимально релевантні майданчики.
  • Ручний вибір майданчиків для показу.
  • Пошук зацікавлених клієнтів у КММ та РМЗ за допомогою ремаркетингу.

Грамотно налаштована реклама в контекстно-медійній мережі Google допоможе зі стимулюванням збуту та підвищенням впізнаваності бренду, приверненням уваги потенційних клієнтів та взаємодією з ними.

Ще одна найважливіша перевага реклами в медійних мережах – відносно недорогі CPC та CPA. Кліки за такими оголошення на порядок дешевше кліків у пошуку та оплата за цільову дію також завжди нижче.


Недоліки контекстно-медійної реклами:

1. Слабкий намір.

На відміну від пошукової, контекстна реклама не може звертатися до користувачів, які вже готові зробити покупку.

2. Холодний трафік.

Аудиторія медійної реклами знаходиться на верхньому щаблі воронки продажів. Тому вам і вашій рекламі насамперед необхідно спробувати зацікавити, привернути увагу.

3. Низький CTR.

Охоплення в медійній рекламі може сягати десятків мільйонів користувачів! Це – безперечний плюс. Однак, варто зазначити, що далеко не всі з них можуть принести користь вашому бізнесу.



Получите персональную оценку вашего сайта.
Сформируем персональный план по рекламе Вашего сайта и отправим Вам его на e-mail совершенно бесплатно. Отправьте ссылку на Ваш проект и корректный e-mail.
+380 67 287 23 68 (Viber, WhatsApp, Telegram) 


ad.vertissales@gmail.com